Whatsapp Destek Hattımız
0537 508 99 35
Hakkımızda
Firmamız, baba- oğulun birlikte yürüttükleri ve bugüne getirdikleri bir aile şirketidir. Şirket ortaklarından Süleyman Gümüş ( baba), zeytin sevdalısı bir iş adamıdır. Fatih Gümüş( oğul), ise inşaat mühendisi olmasına rağmen zeytinin bereketini genç yaşta farketmiş ve bayrağı devralmıştır. Şirket bugün Türkiye'nin pek çok noktasına toptan ve perakende zeytin /zeytinyağı göndermektedir.
    Firma olarak deneyimli ve işinde uzman kadromuzla kalite standartlarının üzerinde tüm Türkiye'de ve yurt dışında müşterilerimize kaliteli, uygun, doğal ve güvenilir zeytin ve zeytinyağı sunmaktır. Her geçen gün müşterilerimizin olumlu desteğini alarak büyümeye devam ederek ticari yaşamımıza güvenle ilerlemek ve saygın bir marka olmak amacındayız.
Misyonumuz
Vizyonumuz
     Gümüşler Zeytincilik firmasının vizyonu, istikrarlı gelişme ve yenilikleri yakın takip ile zeytin ve zeytinyağı sektörünün tartışmasız lideri olmak.Kaliteden ödün vermeden, mükemmel bir işçilik sonucu ortaya çıkan dalından sofralara uzanan zeytin ve zeytinyağlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak bizim önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir.